News

Tūrisma festivāls Bārtas Rudens 2021

Tūrisma festivāls Bārtas Rudens 2021

Laivo, supo, skrien un brauc tūrisma festivālā “Bārtas rudens 2021”

 

Dienvidkurzeme ir apvienojusies, kļuvusi par vienu veselu un svētki kļuvuši vēl varenāki. 18. un 19. septembrī atpūtas bāzē “Ods” norisināsies nu jau par tradīciju kļuvušais tūrisma festivāls “Bārtas rudens 2021”. Tagad – viens novads, divas upes, četras iespējas – vareni svētki, apvienojot laivošanu, supošanu, orientēšanos un velo braukšanu pa Bārtas mežiem.

  

Viens novads – Dienvidkurzeme

Divas upes – Vārtāja un Bārta

Četras iespējas festivāla laikā norisināsies laivošanas svētki, ūdenstūrisma sacensības, orientēšanās sacensības “DR-krasts Bārta 2021”, kā arī jaunums šogad – MTB velokrosa sacensības. Dalībnieki var izvēlēties piedalīties pasākumā vienu dienu vai divas dienas.

 

Laivošanas svētkos savu dalību aicinātas pieteikt ģimenes, draugu vai kolēģu komandas, kas vēlas izbaudīt Vārtājas un Bārtas upes – laivošanas piedzīvojumu un atvasaras baudīšanu kopā ar nakšņošanu atpūtas bāzē “Ods”, kur dalībniekus sagaidīs dažādi pārsteigumi. Pa dienu piedzīvojumi uz ūdens un mežā, bet vakarā ugunskurs ar piedzīvojumu stāstiem, uz uguns gatavotas vakariņas un dejas ap savu ugunskuru grupas “Laika bende” pavadījumā.

 

Uz tūrisma svētkiem ir aicināts ikviens laivotājs, orientierists, velo braucējs un aktīvās atpūtas cienītājs.

Ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus, būsim piesardzīgi un atbildīgi pret sevi un citiem.

 

 
Laivu SUP braucienu nolikumu meklēt šeit:  https://ieej.lv/SFxmQ 

 


Pieteikuma anketa meklēt šeit: https://forms.gle/589rf9nxezjrbtxV7  

Share:facebook.com twitter.com draugiem.lv

Cooperation partners