News

Ziemas pārgājiens Dienvidkurzemē

Ziemas pārgājiens Dienvidkurzemē

 

 

 

Atpūtas vieta Lauku Kūrorts no 22. janvāra piedāvā izklaidējošu un vienlaikus izzinoši izglītojošu pārgājienu “Pa Kazdangas dangām” .

Šis vidējas sarežģītības maršruts ir 12,1 km garš (aptuveni 18000 soļi) un 5h ilgs. Piemērots jebkuram, kurš gatavs soļot pa mežiem, pļavām un parkiem uzzinot interesantas lietas par un ap Kazdangu laiku lokos.

 

 

 

 

  

 

 

 

Pārgājiena plāns:

 

10:30-11:00 Pulcējamies Lauku Kūrortā, sagatavojamies ceļam un, lai viss būtu droši, noklausāmies arī instruktāžu.

 

11:00-15:00 Dodamies pa apkārtnes mežiem un pļavām virzienā uz Kazdangas parku. Atpūšamies Putnu vērošanas tornī. Iepauzējam baudot siltu tēju. Pastaigājamies pa Kazdangu un Kazdangas muižas dendroloģisko parku zinoša gida pavadībā. Atpakaļceļā vēlreiz iegriežamies Kazdangas parkā un uzpildām savas ūdens pudeles ar avota ūdeni. Soļojam jau pa sajustajām pļavu un mežu dangām uz Lauku Kūrorta pusi.

 

16:00 Pusdienojam Lauku Kūrortā īsti latviskā gaumē baudot pupiņu zupu, koču un saldajā našķējmies ar “peldošajām salām”.

 

Standartā Lauku Kūrorta pārgājieni tiek organizēti sestdienās un svētdienās, taču skolēnu un darba kolektīviem vai citām interesentu grupām virs 10 personām, varam šo piedzīvojumu nodrošināt arī jebkurā citā dienā.

 

Lai pieteiktos pārgājienam lūdzam zvanīt uz numuru 26446670 vai 29399379.

 

 

Share:facebook.com twitter.com draugiem.lv

Cooperation partners