Aktīvā atpūta

Godiņu Piedzīvojuma platforma


Apraksts:

Aktīvās atpūtas parks "Godiņu Piedzīvojumu Pltaforma" piedāvā cilvēkiem iespēju pavadīt kvalitatīvu brīvo laiku dabā. Proti, viens no brīnišķīgiem pārgājienu un velo maršrutiem ir no Liepājas Reģionālās slimnīcas pa bijušo Liepāja - Ventspils dzelzsceļu apm.12 km garu ceļa posmu, ar iespēju baudīt aktivitāti svaigā gaisā, pa ceļam ieturot pauzi pie Kapsēdes dižakmeņa vai labiekārtotās peldvietas "Plienkalni". 

 

"Godiņu Piedzīvojumu Platformā" iespēja sasildīties un atvilkt elpu pie dzīva ugunskura, baudot gardu ēdienu, zāļu tēju ar medu un dzirdēt Āra Godiņa pašizgatavoto koku flautas skaisto skanējumu meža ielokā. Kā arī ir iespēja nonakšot teltī, baudot skaistu saulrietu un zvaigžņotas debesis, malkojot rīta kafiju un uz ugunskura pagatavotu putru brokastīs.

 

Vienlaikus uz "Godiņu Piedzīvojumu Platformu" ir iespēja atbraukt ar sabiedrisko vai personīgo transportu un doties baudīt dabu ar velo vai kājām pa tuvāko apkaimi. Piemēram, doties apskatīt netālu esošo dabas liegumu "Medze", doties līdz jūrai vai pa bijušo dzelzsceļu līdz Vērgalei, Pāvilostai.

 

Papildus "Godiņu Piedzīvojumu Platforma" piedāvā cilvēkiem iespēju izīrēt velo, teltis un citu nepieciešamo inventāru pilnvērtīgai atpūtai pie dabas. "Godiņu Piedzīvojumu Platformā" ir iespēja organizēt dažādus pasākumus.

 

"Godiņu Piedzīvojumu Platforma" atrodama:

"Saraiķu Liepkalni", Vērgales pagasts, Pāvilostas novads,

Tel.nr.+371 29706803, +37126434911

Kontakti:


Saraiķu Liepkalni, Vērgales pag.

E-pasts: godinuplatforma@gmail.com

Tālrunis: +371 29706803

https://www.adventuretime.lv/

Dalies:

facebook.com
twitter.com
draugiem.lv


Sadarbības partneri