Ekskursiju piedāvājumi

Ekskursija Bārtā


Apraksts:

Bārtas pagasts piedāvā atpūtu Kuzremē, tas ir bagāts ar kultūrvēsturiskām vērtībām un nozīmīgām vietām, ko iepazīt var ikviens interesents.

 

Muzejā zinošas darbinieces iepazīstina ar Bārtas vēsturi, katru tās ielu, slavenu nostūri, apvijot ar dažādiem nostāstiem. Muzeja krājums aptver laika posmu no vissenākiem laikiem līdz pat mūsdienām - dokumentiem, fotogrāfijām un priekšmetiem, kas saistīti ar Bārtas ievērojamāko cilvēku dzīvi un darbību.

 

Bārtas centrā aktīvi rosās audēju pulciņš. Var apskatīt audēju darbu izstādi un darbnīcu. Savukārt vēstures izzinātājiem tālāk ceļš ved uz piemiņas vietu Jānim Birzniekam, kas pēc Ulmaņa apvērsuma tika iecelts par zemkopības ministru, uz Bārtas baznīcas drupām un valsts nozīmes arhitektūras pieminekli Krūtes baznīcu.

Katrai interesentu grupai piesakoties ekskursijai, piemeklēs interesantāko Bārtas maršrutu.

 

 

Bārtas muzejs ir sagatavojis vairākas programmas, kuru mērķauditorija ir bērni sākot no pamatskolas vecuma, jaunieši un pieaugušie.

 

“Ko stāsta vēstures avoti?”

Piemērots 4.-6.klases skolēniem. Dalībniekiem ir iespēja izpētīt atsevišķus vēstures avotus un nolasīt informāciju no tiem, arī papildināt savas zināšanas par atsevišķiem Bārtas muzeja krājuma priekšmetiem.

 

“Bārtas tautas tērps”

Piemērots 4.-12. klašu skolēniem, ģimenēm ar bērniem. Dalībnieki iepazīstas ar Bārtas tautas dziesmām, tautas tērpa darināšanu, detaļām un tā valkāšanas tradīcijām. Iesaistās tērpa detaļu izgatavošanā.

 

“19. gadsimta Bārta”

Piemērots 8.-12.klašu skolēniem, pieaugušajiem. Iepazīstas ar 19. gadsimta Bārtas kultūrvēsturiskajiem objektiem un 20. gadsimta fotogrāfijās redzamām Bārtas vietām.

 

“Kurš nemelo?”

Piemērots pirmskolas un sākumskolas skolēniem 1.-4.klasei, pieaugušajiem, ģimenēm. Dalībnieki uzzina par četriem 19. gs.-20. gs. sākumā lietotu priekšmetu izmantošanu. Aplūko muzeja ekspozīcijas, priekšmetu glabātuvi un iepazīstas ar darbiniekiem.

 

Kontakti:


Bārtas ciema centrs, Bārtas pagasts

E-pasts: bartasmuzejs@inbox.lv

Tālrunis: (+371) 28687254

http://www.bartasmuzejs.lv/

Dalies:

facebook.com
twitter.com
draugiem.lv


Sadarbības partneri