Jaunumi

Bārtas Pumpurs 2021

Bārtas Pumpurs 2021

No 1. līdz 4. maijam norisināsies ikgadējie laivošanas svētki “Bārtas Pumpurs”. Arī šogad četri novadi – Nīcas, Rucavas, Grobiņas un Priekules – apvienojušies, lai kopā radītu pavasara laivošanas svētkus Bārtas upē. Šogad sacensību virsvadību stafeti no Rucavas novada pārņēmis Nīcas novads ar tēmu “Nīcas malači”.

 

Katrs laivot gribētājs ir aicināts izvēlēties sev piemērotu laiku un dienu, kad doties piedzīvojumā pa Bārtas upi, jo netiks dots kopējs dalībnieku starts.

 

Lai arī valstī ir noteikti ierobežojumi un līdz ar to pulcēšanās ir aizliegta, rīkotāji ir raduši risinājumu – katra komanda var doties laivu braucienā sev izvēlētā laikā un dienā. Distances garums paliek nemainīgs – aptuveni 12 kilometri, kas būs piemērots gan ģimenēm, gan draugu kompānijai.

 
Laivu starts paredzēts apzīmētā vietā “Laņģeris”, bet finišs atpūtas bāzē “Ods”. Kontrolpunkti tiks veidoti attālinātā versijā jeb dalībniekiem būs atstātas norādes ar veicamo uzdevumu vai jautājumu katrā kontrolpunktā.
Pasākuma būtība nav ātrumā, tomēr 12 veiksmīgākās komandas tiks apbalvotas ar lieliskām balvām no visu četru novadu uzņēmējiem.

 

“Bārtas Pumpurs” norisināsies jau septīto gadu ar mērķi popularizēt Bārtas upi kā laivošanas galamērķi, veicinot dalībnieku zināšanas par upes, dabas, vēstures un kultūras vērtībām.

 

Pavasara laivošanas svētki "Bārtas Pumpurs 2021" NOLIKUMS

NOLIKUMS                  KARTE

 

Laivas noma Pavasara laivošanas svētkiem "Bārtas Pumpurs 2021" meklē te https://www.krastinulaivunoma.lv/

 

 

Dalies:facebook.com twitter.com draugiem.lv

Sadarbības partneri