Kafejnīcas

Martas Kiosks


Apraksts:

Pašā Grobiņas centrā, senās Grobiņas pils pakājē, Lielā ielā 56A atrodas mājražotāju un amatnieku veikaliņš. Šeit trīs dienas nedēļā pieejama pilnīgi svaiga, aromātiska un garda vietējo mājražotāju produkcija, kā arī īpaši un skaisti amatnieku darinājumi.

 

Grobiņas mājražotāju un amatnieku biedrība “Grobiņas Spēkavots” ēkā saimnieko kopš 2017.gada vasaras un ir to pārvērtusi par pircēju atkal iecienītu vietu, kas tāda bijusi jau padomju gados, kad kiosks pie pilskalna visā Grobiņā bija populāra iepirkšanās vieta dažāda vecuma grobiņniekiem. Šodien kiosks ieguvis jaunu izskatu, iekārtojumu un produktu piedāvājumu, bet veikala vienu sienu rotā vēsturiskas fotogrāfijas – vairākās no tām tā laika saimniece Martas kundze. Viņa bija apmeklētāju autoritāte un par viņu ikkatram grobiņniekam ir savs atmiņu stāstījums. Tieši Martas kundzei un grobiņnieku atmiņām par godu ēkas fasādi rotā izkārtne ar uzrakstu “Martas kiosks”.

 

“Martas kioskā” iespējams iegādāties vairāk kā divdesmit mazo ražotāju produkciju. Lai nodrošinātu pilnīgi svaigus produktus, vaikals atvērts trīs dienas nedēļā, kad iespējams ne tikai iegādāties produkciju, bet arī uzzināt par katru ražotāju un tā piedāvāto produktu un izstrādājumu.

 

Kiosks atvērts: trešdienās no 14.00 līdz 19.00

piektdienās no 12.00 līdz 19.00

sestdienās no 09.00 līdz 14.00

 

Lielā iela 56a, Grobiņa

Tālrunis: ‪+37126197185‬

Dalies:

facebook.com
twitter.com
draugiem.lv


Sadarbības partneri