Viesu nami

30LavenderVilla


Apraksts:

Grobiņas novadā klusā lauku teritorijā un priežu jaunaudzes ielokā, atrodas ģimenes uzņēmums ar videi draudzīgu saimniekošanas filozofiju - "LavenderVilla". Teritorijā ir izveidots lavandas lauks un lavandas labirints ar ~ 6000 lavandas stādiem, divas brīvdienu mājiņas, pasākumu organizēšanas ēka, pirts, suvenīru veikaliņš, bērnu rotaļu laukums, labiekārtotas telts vietas un dīķis. Lavandas atmosfēra, svaigais priežu gaiss un lauku miers ir rodams vien 4 km attālumā no Grobiņas pilsētas un 15 km no Liepājas pilsētas centra.

 

"LavenderVilla" naktsmītņu piedāvājumā ietilpst divu veida brīvdienu mājiņas - Lavandas māja un Zaļā māja, nodrošinot 6 gultasvietas + 2 bērnu gultasvietas. Atpūtas namiņi atrodas priežu jaunaudzē, dzīvības, miera un gara koku jaunadzē, kurš ļoti labvēlīgi ietekmē cilvēku. Starp namiņiem ir ievērota distance, tādējādi tiek nodrošināts miers un klusums. Līdzās lavandas laukam pieejamas labiekārtotas telts vietas. Reģistrēšanās telpā visiem pieejamas bezmaksas galda spēles, grāmatas, žurnāli un vinila plašu kolekcija.

 

Lavandas māja

Lavandas mājas platība ir 25 m2, ietverot guļamo zonu ar divvietīgu gultu (gultasvieta ierīkota mansarda stāvā), atpūtas zona ( divvietīgs izvelkamais dīvāns un atpūtas krēsls), vannas istabu un virtuves zonu. Māja aprīkota ar vannas istabas piederumiem, virtuves aprīkojumu, bezmaksas bezvadu internetu un grilu . Papildus pieejama gultiņa bērniem līdz 2 gadiem.

 

Zaļā māja

Zaļās mājas platība ir 25 m2, ietverot guļamo zonu ar divvietīgu gultu, atpūtas zona ( divvietīgs izvelkamais dīvāns un atpūtas krēsls), vannas istabu un virtuves zonu. Māja aprīkota ar vannas istabas piederumiem, virtuves aprīkojumu, bezmaksas bezvadu internetu un grilu . Papildus pieejama gultiņa bērniem līdz 2 gadiem.

 

E-pasts: lavendertoys@gmail.com

Tālrunis: +371 25608806

http://www.lavendervilla.lv/

Dalies:

facebook.com
twitter.com
draugiem.lv


Sadarbības partneri