Viesu nami

Viesu nams "Censoņi"


Apraksts:

 

Viesu nams “Censoņi” atrodas Grobiņas novadā, Medzes pagastā tikai 20 min. attālumā no Liepājas centra un Baltijas jūras pludmales. 8 min. attālumā no Grobiņas pilsētas centra.

 

Mierīgā un klusā lauku teritorijā. Piemērota atpūtai ģimenēm un draugu kompānijām. Viesiem pieejamas 2 brīvdienu mājas ar plašu lauku sētu piknikam, sporta aktivitātēm un bērnu rotaļlaukumu, batutu. Viesi atpūtu var baudīt lauku pirtiņā, siltā un aukstā kublā. Bērnus īpaši iepriecinās mini lauku zoo ar kazām, vistām, zosīm, tītaru. Roku var iemēģināt makšķerēšanā piemājas dīķī. Pieejama labiekārtota peldvieta. Brīvdienu mājas viesiem pieejama velo un moto noma, lai dotos apceļot tuvāko apkārti un tūrisma vietas.

 

 

Piedāvājums:

 

Lielā māja – labiekārtota, plaša brīvdienu māja 160m2 ar plašu atpūtas zāli, kas apvienota ar pilnībā aprīkotu virtuves zonu, otrajā stāvā 3 guļamistabas. Plaša vannas istaba. 10 gultas vietas, iespējams papildu gultas vietas.

 

Mazā brīvdienu kotedža – labiekārtota vasaras brīvdienu māja ar 2 guļamistabām un viesistabu, dušu un virtuves stūrīti. Līdz 6 gultas vietām. Pie mājas terase ar nojumi, piknika galdi un grils.

 

Lauku pirtiņa – viesiem pieejama lauku pirtiņa ar auksto un karsto kublus. Dīķis ar labiekārtotu peldvietu.

 

Viesiem pieejama plaša piemājas teritorija piknikiem, sporta aktivitātēm, bērnu rotaļlaukumos ar šūpolēm slidkalniņu un batutu, dīķis vasaras peldēm, makšķerēšanai. Bērnus īpaši iepriecinās mini zoo – kazas, vistas, gailis, trusis, tītars, zoss.

 

Pieejama velo un moto noma, lai iepazītu apkārtnē esošos tūrisma objektus.

 

Liepājas centrs: 15 km

Grobiņa: 7 km

Jūra, pludmale: 10km

Tāšu ezers: 7 km

Veikals: 1km

 

 

Kontakti:


Censoņi, Medzes pag.

E-pasts: aletti@inbox.lv

Tālrunis: (+371) 26532838

https://censoni-nams.lv/

Dalies:

facebook.com
twitter.com
draugiem.lv


Sadarbības partneri